Naujiena

2019 04 13 - ,, ArtGora‘‘ – lyčių lygybės forumas Rygoje

,, ArtGora”- forumas, vykstantis Latvijos sostinėje Rygoje, Balandžio 10- 12 dienomis. Pagrindinis forumo tikslas buvo diskutuoti ir aptarti lyčių nelygybės klausymus kultūros ir meno srityje, Baltijos  ir Rytų Europos ( Gruzija, Ukraina) regionuose.
Kiti ,, ArtGora” forumo tikslai buvo  pasikeisti gerosiomis praktikomis tarp skirtingų šalių ekspertų meno ir kultūros srityje, kurie aktyviai kelia lyčių nelygybės klausymus. Taip pat projekto metu, vienas iš pagrindinių tikslų – siekti užmegzti naujus ryšius su kiekvieno regiono meno ir kultūros srities grupės atstovais.

Programą sudarę  ,, open mic” prezentacijos,  praktikos – labaratorijos kartu su seminarų vadovais, paskaitų rezultatų aptarimas, sesijos apie meninkų finansavimo galimybes, bendradarbiavimo užmezgimo  galimybių aptarimas ( ArtGora Cafe ).

 

Projekto vadovas: Nacionalinis ,, Pasaulio kultūros ” muziejus ( Švedija)
Projekto partneriai:  Tartu universitetas ( Estija), Rygos Technikos universitetas ( Latvija), Socialinių tyrimų Laboratorijos Fondas ,, SocLab” ( Lenkija), Europos Alternatyvos ( Vokietija), Taso Fondas ( Gruzija), Poruch ( Ukraina).

FB_IMG_1555480752726(1)