Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE
virginija-aleksejune_gap-lt
Virginija Aleksejūnė
Director
virginija@gap.lt
margarita-jankauskaite_gap-lt
Margarita Jankauskaitė
Expert

margarita@gap.lt

vilana-pilinkaite-sotirovic_gap-lt
Vilana Pilinkaitė - Sotirovič
Expert

vilana@gap.lt

aurelija-auskalnyte_gap-lt
Aurelija Auškalnytė
Expert

aurelija@gap.lt

monika-orechova_gap-lt
Monika Orechova
Expert

monika@gap.lt

greta-kraujalyte_gap-lt
Greta Kraujalytė
Project coordinator

greta@gap.lt

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku