Lygių galimybių plėtros centras

Kviečiame 1,2% investuoti į lyčių lygybės stiprinimą

Kaip skirti paramą?

Elektroninio deklaravimo sistemoje, prašyme nurodykite paramos gavėją – Viešoji įstaiga Lygių galimybių plėtros centras (įmonės kodas 126270267).

Ko bus pasiekta gavus paramą?

Tavo 1,2% gali atrodyti kaip lašelis jūroje. Ką jis gali pakeisti? Bet visos kelionės prasideda nuo pirmo mažo žingsnio. Ši kelionė atveria vartus į pasaulį, kuriame moterys saugios ir laisvos būti. Tokį, kuriame skleidžiasi ryšys su bendruomene, gamta, savimi.

Atsidurti šiame pasaulyje galime tik bendromis pastangomis. Nenusigręždamos nuo lyčių nelygybės problemų ir jas spręsdamos. Pavyzdžiui, skirdamos daugiau dėmesio moterų įnašui į kultūrą; didindamos rūpinimosi darbo vertės supratimą; konsoliduodamos atsaką į smurtą prieš moteris, įskaitant seksualinį priekabiavimą; mažindamos kliūtis moterims su negalia.

Kodėl parama reikalinga?

Centras neturi stabilaus finansavimo šaltinio. Esame grupelė feminisčių, analizuojančių, kas vyksta Lietuvoje ir pasaulyje, ir turinčių daug idėjų. Tas idėjas pristatome tarptautiniams ir nacionaliniams fondams, pavyzdžiui, Europos komisijai. Na… pavyzdžiui, užpildome kelias dešimtis lapų ilgio biurokratines formas. Jei projektą laimime – paprastai padengiama 90% biudžeto. Likusią sumą, taip pat ir lėšas organizacijos išlaikymui, surenkame dėka paramos ir pardavus paslaugas.

Kuo daugiau paramos gauname – tuo daugiau skiriame laiko svarbioms iniciatyvoms, kurios neras atgarsio biurokratiniuose koridoriuose, taip pat reagavimui į grėsmes lyčių lygybei bei kitoms svarbioms, tačiau neapmokamoms veikloms.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku