Lygių galimybių plėtros centras

Siuvinejantis berniukas

RŪPESTINGO VYRIŠKUMO PUOSELĖJIMAS ANKSTYVAJAME IR PRADINIAME UGDYME: Priemonių rinkinys

Projekto ECaRoM priemonių rinkinyje pateikiami metodai, kuriuos galima taikyti įvairiose pedagoginio ir profesinio darbo su vaikais aplinkose. Juose aiškinamas lyčių vaidmenų ir su rūpinimusi susijusių profesijų ar veiklų ryšys, kvestionuojami stereotipai ir parodomos ar praktiškai išbandomos naujos galimybės.
marcin-jozwiak-GSa4EKkO_MQ-unsplash

Įtrauki tėvystė – smurto artimoje aplinkoje prevencijai

Praktinė medžiaga specialistams, dirbantiems su šeimomis. Leidinyje paaiškinama įtraukios tėvystės skatinimo nauda, atskleidžiamos sąsajos su smurto artimoje aplinkoje prevencija. Gausu patarimų ir pratimų, kuriuos galite pasitelkti dirbant su vyrais bei keičiant vyriškumo normas.
filip-urban-ffJ8Qa0VQU0-unsplash

Kaip skatinti vaikinus* rinktis socialinės srities profesijas

Vadovas, skirtas mokytojams, profesinio orientavimo konsultantams ir kitiems specialistams, dirbantiems su jaunimu. Pateikiama teorinė apžvalga ir praktiniai metodai.
KAIP ŠEŠI NARSŪS SOCIALINIAI DARBUTOJAI SMURTO PRIEŠ MOTERIS ARTIMOJE APLINKOJE PROBLEMĄ ĖMĖSI SPRĘSTI

Kaip šeši narsūs socialiniai darbutojai smurto prieš moteris artimoje aplinkoje problemą ėmėsi spręsti

Knygoje žaismingai pateikiama viskas, ką reikia apie smurtą artimoje aplinkoje, žinoti socialiniams darbuotojams.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku