Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE
KAIP SKATINTI VAIKINUS* RINKTIS SOCIALINĖS SRITIES PROFESIJAS

Kaip skatinti vaikinus* rinktis socialinės srities profesijas

Vadovas, skirtas mokytojams, profesinio orientavimo konsultantams ir kitiems specialistams, dirbantiems su jaunimu. Pateikiama teorinė apžvalga ir praktiniai metodai.
KAIP ŠEŠI NARSŪS SOCIALINIAI DARBUTOJAI SMURTO PRIEŠ MOTERIS ARTIMOJE APLINKOJE PROBLEMĄ ĖMĖSI SPRĘSTI

Kaip šeši narsūs socialiniai darbutojai smurto prieš moteris artimoje aplinkoje problemą ėmėsi spręsti

Knygoje pokalbio formatu suteikiama informacijos apie smurtą artimoje aplinkoje ir kaip šis klausimas paliečia socialinius darbuotojus.
gydytojai-schreenshot

Kaip šeši ryžtingi sveikatos priežiūros specialistai kelią iš smurto artimoje aplinkoje pacientėms nurodė

Knygoje pokalbio formatu suteikiama informacijos apie smurtą artimoje aplinkoje ir kaip šis klausimas paliečia sveikatos priežiūros specialistus. Suteikiamos gairės darbui bei specializuotos pagalbos kontaktai.
vaiku-teises-schreenshot

Kaip šeši sumanūs specialistai smurtą patyrusioms moterims padėjo ir apsaugojo jų vaikus

Knygoje pokalbio formatu suteikiama informacijos apie smurtą artimoje aplinkoje ir kaip šis klausimas paliečia vaikų teisių bei kitus specialistus, dirbančius su vaikais.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku