Lygių galimybių plėtros centras

virselis-1

Kaip atsižvelgti į lytį

Leidinys parengtas siekiant atliepti nevyriausybinių organizacijų poreikius, tačiau juo naudotis kviečiame ir kitas įmones, įstaigas, savo veiklą siekiančias grįsti moterų ir vyrų lygių galimybių principais.
headway-5QgIuuBxKwM-unsplash

Darbo ir šeimos derinimo sąlygų gerinimas – rekomendacijos politikos formuotojams

Kokiomis priemonėmis skatinti vyrų įsitraukimą į tėvystę ir vaiko priežiūrą? Konkrečios ir įgyvendinamos rekomendacijos politikos formuotojams.
Pofsajungu_gidas_Nr01

Profsąjungų gidas

Profesinėms sąjungoms, jų nariams, asmenims, kurie nepriklauso profsąjungoms, tačiau domisi, ką daryti diskriminacijos darbe atvejais, skirtas periodinis naujienlaiškis „Profsąjungų gidas" yra projekto „Viešojo diskurso nediskriminacijos tema skatinimas Lietuvoje" dalis. Jis pasieks skaitytojus kartą per du mėnesius.
Picture1

NVO gidas

Nevyriausybinėms organizacijoms skirtas periodinis naujienlaiškis „NVO gidas“ yra projekto „Viešojo diskurso nediskriminacijos tema skatinimas Lietuvoje“ dalis. Jis pasieks skaitytojus kartą per du mėnesius.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku