Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE
IMG_1462

Moterys, kūrusios Lietuvą

Knygoje rasite 100 savo darbu prie Lietuvos kūrimo – meno, mokslo, sporto, kultūros ir kitų sričių puoselėjimo prisidėjusių moterų gyvenimo istorijų ir spalvingų portretų. Jos gali priblokšti ar įkvėpti, tačiau tai nėra sėkmės istorijos ar pergalingos kovos triumfo liudijimas. Veikiau išvirkščia pasakojimo apie Lietuvą pusė, liudijanti pamirštas moterų kovas, atkaklų darbą ir talentus, kuriems nebuvo leista atsiskleisti.
negalios-paveiktu-moteru-patirtys-leidinys

Negalios paveiktų moterų patirtys: fokus grupės tyrimas

Ar moterys su negalia aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyenime? Kaip apibrėžia savo taptatybes? Su kokiomis kliūtimis susiduria kurdamos romantinius santykius, tapdamos motinomis ir kitose gyvenimo srityse? Pristatome fokus grupės tyrimo įžvalgas. 
akla katė

Lyties ir negalios sankirtoje: situacijos apžvalga ir gerosios praktikos

Moterys su negalia patiria dvigubą diskriminaciją ir yra labiau pažeidžiamos tiek dėl negalios, tiek dėl buvimo moteriškos lyties. Apžvalgoje pateikiamas negalios ir lyties sankirtoje atsirandančių problemų laukas, jų sprendimo būdai bei gerosios praktikos pavyzdžiai. Plačiau aptariame smurto ir reprodukcinių teisių klausimus.
CREATIVES INDUSTRIES FOR AN EQUAL BALTIC

Creatives industries for an equal Baltic

Projektas „Artgora. Kūrybinės industrijos lygybei Baltijos regione skatinti" subūrė grupę menininkų iš 8 šalių, kurie savo darbais kelia lyčių lygybės klausimus. Šiame leidinyje pristatomi jų darbai bei šalių kontekstas.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku