Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE
darbo-ir-seimos-derinimo-salygu-gerinimas-leidinys

Darbo ir šeimos derinimo sąlygų gerinimas – rekomendacijos politikos formuotojams

Pristatome rekomendacijas politikos formuotojams, siekiantiems skatinti lyčių lygybę šeimos ir darbo derinimo srityje.
Moteru-lyderyste

Politika − ne moterų reikalas?

Atlikta ir išleista veiksnių, trukdančių ir skatinančių aktyvesnį jaunų moterų dalyvavimą pilietiniame ir politiniame gyvenime Lietuvoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje, apžvalga anglų ir rusų kalbomis. Remiantis ja, parengtas pilietinį sąmoningumą skatinantis filmukas.
Kodas-Pilietis

Atviras kodas: PILIETIS

Demokratijos vertybių, pagarbos įvairovei, socialinio solidarumo ir tautinio tapatumo temas aptariantis leidinys remiasi neformalaus ugdymo principais ir yra skirtas aktyvumu ir dalyvavimu pagrįstam jaunų žmonių pilietiškumui ugdyti.
Sisteminis-integravimas

Lyčių lygybė: politikos, teorijos, strategijos

Leidinyje siekta parodyti kompleksišką lyčių lygybės politikos prigimtį, galimus skirtingus jos suvokimo ir interpretacijos būdus. Leidinyje aptartos Lietuvos lyčių lygių galimybių politikos prielaidos, apžvelgti lyčių teorijos pagrindai ir pateikta lyčių lygybės politikos diskurso kritinės analizės metodika.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku