Menu
Dėmesys moterims su negalia vykdant koordinuotą atsaką į smurtą artimoje aplinkoje ir jo prevenciją. Tyrimo apie savivaldybių pasiruošimą ataskaita.
Moterys su negalia smurtą artimoje aplinkoje patiria dažniau, o pagalbos gauna – rečiau. Ar Lietuvos savivaldybėse veikianti reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje tvarka, pagalbos instrumentai bei prevencija atliepia moterų su negalia patirtis? Tyrimo, daryto Alytaus m., Jonavos r. ir Ukmergės r. savivaldybėse rezultatai bei gairės sistemos tobulinimui.
Dėmesys moterims su negalia vykdant koordinuotą atsaką į smurtą artimoje aplinkoje ir jo prevenciją. Situacijos ir gerųjų praktikų apžvalga.
Moterys su negalia smurtą artimoje aplinkoje patiria dažniau, o pagalbos gauna – rečiau. Kokia kitų šalių patirtis kuriant tarpinstitucinio bendradarbiavimo algoritmus atsižvelgiant būtent į moterų su negalia situaciją?
Darbo ir šeimos derinimo sąlygų gerinimas – rekomendacijos politikos formuotojams
Kokiomis priemonėmis skatinti vyrų įsitraukimą į tėvystę ir vaiko priežiūrą? Konkrečios ir įgyvendinamos rekomendacijos politikos formuotojams.
Šiuolaikiniai vyrai ir lyčių lygybė: paskatos ir kliūtys vyrams įsitraukti į vaiko priežiūrą
Siekdami užpildyti šią spragą, drauge su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir Nomoshiti vykdomame projekte atlikome tyrimą apie tėčių įsitraukimą į vaiko priežiūrą ir to įtaką lyčių lygybei. Pristatome šio tyrimo ataskaitą, išvadas ir rekomendacijas socialinės politikos formuotojams.