Lygių galimybių plėtros centras

Siuvinejantis berniukas

RŪPESTINGO VYRIŠKUMO PUOSELĖJIMAS ANKSTYVAJAME IR PRADINIAME UGDYME: Priemonių rinkinys

Projekto ECaRoM priemonių rinkinyje pateikiami metodai, kuriuos galima taikyti įvairiose pedagoginio ir profesinio darbo su vaikais aplinkose. Juose aiškinamas lyčių vaidmenų ir su rūpinimusi susijusių profesijų ar veiklų ryšys, kvestionuojami stereotipai ir parodomos ar praktiškai išbandomos naujos galimybės.
Guodziantis berniukas

Rūpestingo vyriškumo puoselėjimas ankstyvajame ir pradiniame ugdyme: Vadovas

Šiame vadove pateikiame praktinių patarimų pedagogams, kaip įgyvendinti lyčių aspektą integruojančius ugdymo metodus ankstyvajame ir pradiniame vaikų ugdyme.
Berniukas priziuri augintini

Rūpintis yra vyriška: vyriškumo normų kaita ankstyvajame ugdyme: Tyrimo ataskaita

Ši tyrimo ataskaita ne tik papildo labai nedidelį lyčių stereotipų ir vyriškumo konstravimo ankstyvajame ugdyme tyrimų Lietuvoje skaičių, bet ir suteikia naudingos informacijos kuriant didaktines priemones, gaires ir ugdymo turinį, kuris leistų pedagogams keisti lyčių stereotipus, susijusius su priežiūra, vyrais ir vyriškumu, atsižvelgiant į lyčių aspektą.
marcin-jozwiak-GSa4EKkO_MQ-unsplash

Įtrauki tėvystė – smurto artimoje aplinkoje prevencijai

Praktinė medžiaga specialistams, dirbantiems su šeimomis. Leidinyje paaiškinama įtraukios tėvystės skatinimo nauda, atskleidžiamos sąsajos su smurto artimoje aplinkoje prevencija. Gausu patarimų ir pratimų, kuriuos galite pasitelkti dirbant su vyrais bei keičiant vyriškumo normas.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku