Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE
itrauki-tevyste-leidinys

Įtrauki tėvystė – smurto artimoje aplinkoje prevencijai

Pristatome mokomąją priemonę apie įtraukią tėvystę specialistams, dirbantiems su šeimomis. Pasaulyje vis didesnis dėmesys skiriamas aktyviam tėčių įsitraukimui į vaikų gyvenimą. Tai vyksta ne atsitiktinai. Apstu įrodymų, liudijančių, kad rūpinimosi aspektų į(si)tvirtinimas vyriškumo normų suvokime skatina procesus, užtikrinančius vaikų, moterų, pačių vyrų gyvenimo kokybę ir visuomenės raidos tvarumą. Aktyvesnis vyrų rūpinimasis vaikais tampa ir veiksminga smurto artimoje aplinkoje prevencija.
IUOLAIKINIAI VYRAI IR LYČIŲ LYGYBĖ: PASKATOS IR KLIŪTYS VYRAMS ĮSITRAUKTI Į VAIKO PRIEŽIŪRĄ

ŠIUOLAIKINIAI VYRAI IR LYČIŲ LYGYBĖ: PASKATOS IR KLIŪTYS VYRAMS ĮSITRAUKTI Į VAIKO PRIEŽIŪRĄ

Siekdami užpildyti šią spragą, drauge su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir Nomoshiti vykdomame projekte atlikome tyrimą apie tėčių įsitraukimą į vaiko priežiūrą ir to įtaką lyčių lygybei. Pristatome šio tyrimo ataskaitą, išvadas ir rekomendacijas socialinės politikos formuotojams.
KAIP BŪTI AKTYVIU TĖČIU IR KODĖL TAI YRA SVARBU?

Kaip būti aktyviu tėčiu ir kodėl tai yra svarbu?

Siekdami paskatinti vyrus aktyviai ir pozityviai įsitraukti į vaiko auginimą, parengėme informacinius lankstinukus apie  aktyvią tėvystę ir jos teikiamą naudą. Pateikiamos strategijos, kurios padės tėvams palaikyti tvirtus ir teigiamus santykius su vaikais, nepaisant daugybės iššūkių. Šis leidinys buvo sukurtas įgyvendinant Europos sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Parent: vyriškumo normų kaita įsitraukiant į atsakingą tėvystę”. Daugiau apie projektą.
KAIP SKATINTI VAIKINUS* RINKTIS SOCIALINĖS SRITIES PROFESIJAS

Kaip skatinti vaikinus* rinktis socialinės srities profesijas

Vadovas, skirtas mokytojams, profesinio orientavimo konsultantams ir kitiems specialistams, dirbantiems su jaunimu. Pateikiama teorinė apžvalga ir praktiniai metodai.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku