Lygių galimybių plėtros centras

CREATIVES INDUSTRIES FOR AN EQUAL BALTIC

Creatives industries for an equal Baltic

Projektas „Artgora. Kūrybinės industrijos lygybei Baltijos regione skatinti" subūrė grupę menininkų iš 8 šalių, kurie savo darbais kelia lyčių lygybės klausimus. Šiame leidinyje pristatomi jų darbai bei šalių kontekstas.
nuo-teorijos-iki-praktikos

Nuo teorijos iki praktikos

Metodinėje priemonėje pateikiama teorinių žinių, interaktyvių užsiėmimų pavyzdžių, temų diskusijoms, ledlaužių, kurie skatins diskutuoti ir kritiškai vertinti paramą vystymuisi.
Kodas-Pilietis

Atviras kodas: PILIETIS

Demokratijos vertybių, pagarbos įvairovei, socialinio solidarumo ir tautinio tapatumo temas aptariantis leidinys remiasi neformalaus ugdymo principais ir yra skirtas aktyvumu ir dalyvavimu pagrįstam jaunų žmonių pilietiškumui ugdyti.
Atvirovei-atvira-mokykla

Įvairovei atvira mokykla

Šis leidinys skirtas tiems, kam rūpi tarpkultūrinis atvirumas, diskriminacijos prevencija ir trečiųjų šalių piliečių integracijos klausimai. Jis parengtas įgyvendinant Europos integracijos fondo remiamą projektą „Mokykla visiems“.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku