Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE
matomos

Matomos: Dėmesys smurtui prieš moteris su negalia

Projekto tikslas - stabdyti smurtą dėl lyties prieš moteris su negalia ir vykdyti jo prevenciją.
lygybe-saugumui-2

Lygybė saugumui, II etapas

Projekto tikslas - palengvinti naujų regioninių veiksmų planų 1325, skirtų moterims ir taikai bei saugumui Ukrainoje 2021–2025 m., rengimą, patvirtinimą ir įgyvendinimą, taip pat skatinti tinkamą jų finansavimą.
bridge-projektas

BRIDGE: vietos bendruomenių stiprinimas efektyviai kovai su smurtu lyties pagrindu artimoje aplinkoje

Projekto tikslas – sustiprinti vietos bendruomenėse atsaką į smurtą lyties pagrindu artimoje aplinkoje ir užtikrinti efektyvią smurto prevenciją.
suburbia

Koordinuotas institucijų atsakas į smurtą artimoje aplinkoje: gerosios JAV patirties sklaida Lietuvoje

Projekto tikslas − inicijuoti koordinuoto institucijų atsako į smurtą artimoje aplinkoje taikymą penkiose Lietuvos savivaldybėse, siekiant apsaugoti moteris nuo smurto, kuris gali pasireikšti įvairiomis formomis, taip pat padidinti bendruomenių reagavimą į smurtą.
Window

Stop smurtui prieš moteris: nuo sąmoningumo didinimo iki nulinės tolerancijos aukų kaltinimui

Tikslas – didinti visuomenės suvokimą ir žinias apie smurtą prieš moteris ir smurto formas, skatinti nulinę toleranciją smurtui ir smurto aukų kaltinimui (angl. victim-blaming).
houses

Koordinuotas tarpinstitucinis atsakas į smurtą: sąmoningumo didinimas ir praktikų kaita

Iniciatyvos tikslas − sukurti ir įdiegti koordinuoto tarpinstitucinio atsako į smurtą prieš moteris artimoje aplinkoje sistemą, siekiant užtikrinti nukentėjusių nuo smurto moterų saugumą ir smurtautojų atsakomybę už savo veiksmus.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku