Menu
Politinis moterų dalyvavimas pažangai: nuo analizės iki veiksmo
Projekto tikslas - paskatinti moteris įsitraukti ir aktyviai dalyvauti politiniame gyvenime bei rinkimuose, taip pat mažinti stereotipus, susijusius su lytimi politinėje veikloje, vykdant informacines, švietėjiškas bei advokacines veiklas, paremtas faktais ir duomenimis grįsta analitika.
Moterys – pokyčių, taikos ir konfliktų prevencijos variklis Ukrainoje
Projekto tikslas – skatinti moterų dalyvavimą taikos kūrimo ir konfliktų prevencijos procesuose Ukrainoje. Padėti vietinėms institucijoms ir organizacijoms rengti, vykdyti ir prižiūrėti regioninius veiksmų planus, skirtus įgyvendinti JT Saugumo Tarybos rezoliuciją Nr. 1325 „Moterys, taika ir saugumas”*
Stop smurtui prieš moteris: nuo sąmoningumo didinimo iki nulinės tolerancijos aukų kaltinimui
Tikslas – didinti visuomenės suvokimą apie įvairias smurto prieš moteris formas, skatinti nulinę toleranciją smurtui ir aukų kaltinimui.
Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa
Projekto tikslas - gilinti socialinių darbuotojų žinias, profesines kompetencijas ir gebėjimus teikti kompleksinę kokybišką pagalbą asmenims, nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje.
Praktinių seminarų vietos bendruomenėse apie darnų vystymąsi ir aplinkos suvokimą lyčių lygybės aspektu organizavimas
Žmonių nuostatos, elgsena ir vartojimo įpročiai daro didelę įtaką aplinkos tvarumui, todėl siekiant darnaus vystymosi svarbu formuoti jų suvokimą, keisti kasdienes praktikas. Teigiamų rezultatų galima tikėtis tik tuo atveju, kai numatant poveikio priemones deramai įvertinami bendruomenės narių aplinkosauginių problemų suvokimo ir elgesio skirtumai. Lytis yra vienas iš aspektų, į kuriuos būtina atsižvelgti siekiant tvarių pokyčių, nes socializacijos ypatumai veikia žmonių santykį su aplinka. Antrą vertus, svarbu atsižvelgti ir tai, kad didelė dalis žmonių vis dar nėra įsisąmoninę savo vaidmens tausojant...