Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE
vyriskumas

Rūpintis yra vyriška: vyriškumo normų kaita ankstyvajame ugdyme

Projekto tikslas - keisti lyčių stereotipus ir plėsti vyriškumo normas ankstyvajame ugdyme, suvokiant rūpestingumą kaip vieną iš savybių, praturtinančių vyriškumo sampratą.
Uručča_Bus_Stop_Minstrans_Ticket_Kiosk

Etiškos žiniasklaidos link: lyčių stereotipų įveikos galimybės

Projekto tikslas – skatinti etišką žiniasklaidą ir mažinti moteris menkinančios kalbos apraiškas joje. Projektu siekiama inicijuoti platesnio masto viešas diskusijas ir kritiškesnį žiniasklaidos kuriamų įvaizdžių vertinimą.
books

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa

„Kompleksinės pagalbos asmenims, nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje, užtikrinimas: globalūs kontekstai lokalūs sprendimai“.
erasmus-plus

GenderStrat 4 Equality

Projekto metu siekiama pagerinti lyčių lygybės mokymų kokybę.
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku