Lygių galimybių plėtros centras

Skulptūra prie Montrealio Parlamento atminti moterų kovą už savo teises dalyvauti politikoje.

Politinis moterų dalyvavimas pažangai: nuo analizės iki veiksmo

Projekto tikslas - paskatinti moteris įsitraukti ir aktyviai dalyvauti politiniame gyvenime bei rinkimuose, taip pat mažinti stereotipus, susijusius su lytimi politinėje veikloje, vykdant informacines, švietėjiškas bei advokacines veiklas, paremtas faktais ir duomenimis grįsta analitika.
14025989417002

ARTgora. Kūrybinės industrijos lygybei Baltijos regione skatinti

Projekto tikslas - įgalinti moteris kūrybinių industrijų srityse ir mažinant diskriminaciją siekti 2030 Darnaus vystymosi tikslų.
Pleteryteinstagramm

Moterys, kūrusios Lietuvos valstybę

Šis projektas - istorinės atminties inovacija, kuri naujai pristatys dar mažai žinomus Šimtmečio laimėjimus lygių galimybių srityje.
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku