Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE
puzzle

Unite Act Impact: Bendradarbiavimas siekiant socialinių pokyčių

Projektu siekiama padidinti dalyvaujančių organizacijų, veikiančių lyčių lygybės ir nediskriminacijos srityje, galimybes siekti tikslų, naudojantis skirtingomis socialinio ir kultūrinio aktyvizmo priemonėmis, skatinti regioninį bendradarbiavimą.
mipas2

Kompleksinės integracijos politikos link: Tarpkultūrinių kompetencijų ir institucinio bendradarbiavimo plėtojimas

Projekto tikslas – didinti migracijos ir trečiųjų šalių piliečių (TŠP) integracijos politikos vykdytojų (plačiąja prasme) įvairovės valdymo žinias, tarpkultūrinę kompetenciją ir stiprinti įvairių suinteresuotų šalių bendradarbiavimo, koordinavimo ir ryšių palaikymo sistemą, skatinančią veiksmingesnę trečiųjų šalių piliečių integraciją.
balsai-pazangai2

Globalios teisės, lokalūs veiksmai: moterų balsai pažangai

Projekto metu bus gilinimos NVO žinios apie nediskriminavimą, žmogaus teises, įskaitant įvairių tapatybės aspektų sąveikas, stiprinami praktiniai NVO gebėjimai advokatavimo moterų teisių klausimais srityje.
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku