Lygių galimybių plėtros centras

APF mobility cover

Tvarūs sprendimai įveikti smurtą dėl lyties: tarpusavio mokymasis ir tinklų mezgimas Šiaurės Europoje

Projekto tikslas - stiprinti ir plėsti bendradarbiavimą, gerinti abiejų NVO partnerių tarpusavio žinias ir supratimą smurto dėl lyties problematikoje bei keistis turima darbo patirtimi tarp tos pačios srities specialistų.
projektas-ukraina

Lyčių lygybės tyrimų centrų tinklas: gebėjimų ugdymas pažangiam politikos formavimui, poveikio vertinimas, strateginė advokacija ir specializuota komunikacija

Projekto tikslas - didinti analitinių centrų konsultavimo ir stebėsenos lyčių aspektu kompetencijas tiriant ES ir Ukrainos asociacijos susitarimo pagrindu įgyvendinamą politiką ir susijusias permainas. Taip pat įgyvendinti komunikacijos kampanijas, remiančias integraciją į ES.
14025989417002

ARTgora. Kūrybinės industrijos lygybei Baltijos regione skatinti

Projekto tikslas - įgalinti moteris kūrybinių industrijų srityse ir mažinant diskriminaciją siekti 2030 Darnaus vystymosi tikslų.
Screenshot-2017-11-06-09.50

Valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių 2015-2021 m. programos priemonių įgyvendinimas

Valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių 2015-2021 m. programos priemonių įgyvendinimas
puzzle

Unite Act Impact: Bendradarbiavimas siekiant socialinių pokyčių

Projekto tikslas - didinti organizacijų, veikiančių lyčių lygybės ir diskriminavimo prevencijos srityje, galimybes siekti tikslų, naudojantis skirtingomis socialinio ir kultūrinio aktyvizmo priemonėmis, skatinti regioninį bendradarbiavimą.
eif

Trečiųjų šalių piliečių integracijos strateginis dokumentas

Projekto tikslas – parengti nuoseklų ir konceptualų migrantų (trečiųjų šalių piliečių) integracijos strategijos dokumentą. Jį rengia projekto rėmuose sudarytas ilgametę patirtį migracijos ir migrantų integracijos procesuose turinčių organizacijų konsorciumas.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku