Lygių galimybių plėtros centras

Darbo santykių ir darbo aplinkos gerinimas

Šiuolaikiniame globalios ekonomikos pasaulyje didžiausiu verslo kapitalu tampa kiekvienas žmogus, turintis teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kiekviena moteris ir vyras su savo profesine kvalifikacija ir asmenine patirtimi. Todėl verslo sėkmė priklauso nuo darbdavio sugebėjimo integruoti lyčių lygybės aspektus kasdienėje darbo veikloje.

Šis leidinys padės tobulinti darbuotojų atrankos procesus, efektyviau panaudoti žmogiškuosius išteklius, taikyti lanksčias darbo formas ir sukurti motyvuojančią darbo aplinką.

Daugiau leidinių
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku