Lygių galimybių plėtros centras

Į darbuotojų gerovę orientuotos organizacijos pasižymi didesniu efektyvumu, mažesne darbuotojų kaita, aukštesne motyvacija ir pasitenkinimu darbo aplinka. Atsakingose įmonėse dirba laimingi darbuotojai, todėl sąmoningam ir atsakingam personalui, siekiančiam verslo sėkmės, itin svarbu sutelkti dėmesį į vidinę organizacijos kultūrą bei darbuotojų poreikius.

Lygių galimybių plėtros centro komanda yra pasiruošusi padėti visoms organizacijoms išmokti atpažinti problemas, išsiaiškinti jų priežastis bei rasti būdų sėkmingai jas spręsti.

Remdamasi solidžia, įvairiapuse ekspertine patirtimi, komanda padeda įgyvendinti empatija ir pagarba grįstą tarpusavio santykį įvairioms Lietuvos organizacijoms.

Lygių galimybių plėtros centro komanda, remdamasi solidžia ekspertine patirtimi siūlo paslaugas įstaigoms, norinčioms investuoti į darbuotojų pasitenkinimą, skatinti glaudesnį bendradarbiavimą ir didinti veiklos efektyvumą, atliepiant darbuotojų poreikius.

Programų ir paslaugų paketai skirti verslo įmonėms, organizacijoms, viešosioms įstaigoms, valstybinėms institucijoms, mokslo, švietimo, medicinos bei kitoms įstaigoms.

Siūlomos paslaugos:

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku