Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE
itrauki-tevyste-leidinys

Įtrauki tėvystė – smurto artimoje aplinkoje prevencijai

Pristatome mokomąją priemonę apie įtraukią tėvystę specialistams, dirbantiems su šeimomis. Pasaulyje vis didesnis dėmesys skiriamas aktyviam tėčių įsitraukimui į vaikų gyvenimą. Tai vyksta ne atsitiktinai. Apstu įrodymų, liudijančių, kad rūpinimosi aspektų į(si)tvirtinimas vyriškumo normų suvokime skatina procesus, užtikrinančius vaikų, moterų, pačių vyrų gyvenimo kokybę ir visuomenės raidos tvarumą. Aktyvesnis vyrų rūpinimasis vaikais tampa ir veiksminga smurto artimoje aplinkoje prevencija.
negalios-paveiktu-moteru-patirtys-leidinys

Negalios paveiktų moterų patirtys: fokus grupės tyrimas

Pristatome tyrimo apie negalios paveiktų moterų patirtis įžvalgas. Tyrime siekta išsiaiškinti, kaip negalios paveiktos moterys vertina sunkumus ar kliūtis, su kuriomis susiduria tokiose srityse kaip visuomeninis gyvenimas, smurtas lyties pagrindu ir seksualinės bei reprodukcinės teisės.
darbo-ir-seimos-derinimo-salygu-gerinimas-leidinys

Darbo ir šeimos derinimo sąlygų gerinimas – rekomendacijos politikos formuotojams

Pristatome rekomendacijas politikos formuotojams, siekiantiems skatinti lyčių lygybę šeimos ir darbo derinimo srityje.
DĖMESYS MOTERIMS SU NEGALIA – SITUACIJOS IR GERŲJŲ PRAKTIKŲ APŽVALGA

Dėmesys moterims su negalia - Situacijos ir gerųjų praktikų apžvalga

Negalios, kaip ir kitų socialinių kategorijų, samprata atspindi visuomenėje vykstančius procesus. Ji kinta dėl pilietinių iniciatyvų ir judėjimų siekio užtikrinti žmonių su negalia teisę į orų ir įtraukų gyvenimą. Visgi permainos nevyksta greitai ar lengvai. Šiuo metu dominuoja keli negalios sampratos modeliai, kurie daro skirtingą įtaką žmonių su negalia kasdienybei – vieni jų didina izoliaciją ir stigmą, kiti – įtraukimą.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku