Lygių galimybių plėtros centras

LGPC-MOTERU-GIDO-VIZUALAI-1204-08 motinyste be pjedestalo

Motinystė be pjedestalo

Judėjimas už moterų teises visada siekė plėsti motinystės supratimą. Tai sudėtinga užduotis, ir aktyvisčių nuomonės ne kartą išsiskyrė.
LGPC-MOTERU-GIDO-VIZUALAI-1204-11 Ar kova už moterų teises baigta

Ar kova už moterų teises jau baigta?

Turime gilią istorinę žaizdą: jau tuomet, kai pirmosios civilizacijos pradėjo statyti miestus, kariauti, rašyti ir gaminti vis įmantresnius įrankius, moterys nebuvo laikomos lygiavertėmis vyrams.
LGPC-MOTERU-GIDO-VIZUALAI-1204-09 Ar vyrų prigimtis – prievartauti

Ar vyrų prigimtis – prievartauti?

Kasdien prasilenkiame su dešimtimis praeivių, kurie fiziškai mūsų nepuola. Autobuse dažniausiai niekas neapvagia, o kavinėje į puodelį neįlašina nuodų. Dauguma žmonių padorūs, netgi malonūs aplinkiniams. Tačiau statistika rodo, kad pasaulyje 1 iš 3 moterų patiria fizinį smurtą ar seksualinę prievartą. Negana to, dauguma esame patyrusios priekabiavimą. O absoliuti dauguma užpuolikų ar priekabiautojų...
LGPC-MOTERU-GIDO-VIZUALAI-1204-10 Ar aš tikrai negraži, kai pykstu

Ar aš tikrai negraži, kai pykstu?

Tiek vyrų, tiek moterų emocinis raštingumas (gebėjimas atpažinti, reguliuoti ir tinkamai reikšti emocijas) mūsų kultūroje nėra išvystytas. Tačiau būtent mergaitėms aplinka suteikia mažiau erdvės eksperimentuoti su agresija, mokytis tinkamų būdų pykčiui išreikšti.
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku