Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE
LGPC-MOTERU-GIDO-VIZUALAI-1204-04 Kultūrinis seksizmas

Kultūrinis seksizmas – didelis dramblys kambaryje

Ar esi mėginusi išsakyti nuomonę grupei žmonių, kurie nuolat tave pertraukia, piršdami mintį, kad nieko neišmanai arba kad tavo mintys nėra svarbios? Mes – taip.
LGPC-MOTERU-GIDO-VIZUALAI-1204-07 patogumo triumfas

Patogumo triumfas šiuolaikinėje gatvės madoje

Šimtmečius moterys buvo priverstos spraustis į korsetus ir nesuskaičiuojamus pasijonius, vėliau atkeliavo ankštos liemenėlės ir trumputės, atsisėsti neleidžiančios suknelės, siaurikės (žargonu vadinamos stringais), džinsai žemu liemeniu, įmantriai suveltos šukuosenos, įvairiausios pakulnių atmainos. Atrodė, amžinai stipinėsime ant aukštakulnių, tampydamos aukštyn kylančius sijonus ir melsdamosi, kad...
LGPC-MOTERU-GIDO-VIZUALAI-1204-05 Ką reiškia būti moterimi

Ką reiškia būti moterimi?

Žmonės nėra vienodi – vieni aukšto, kiti žemesnio ūgio. Skiriasi jų kūnai ir vaizduotės. Nustembu pamačiusi bičiulės kojų pirštus – jie atrodo kitaip nei mano. Skiriasi visų mūsų odos spalva, charakteriai, pomėgiai. Dalis žmonių turi gimdas. Dalies genome nerasime Y chromosomos. Tačiau kuriame gene įrašyta informacija apie alpimą, sukneles ir visą puokštę kitų dalykų, kuriuos siejame su moteriškumu?
LGPC-MOTERU-GIDO-VIZUALAI-1204-02 Ar reikia skustis pažastis

Kodėl jaučiu gėdą dėl savo kūno?

Nusiteikusiems prieš feminizmą kažkodėl atrodo, kad pasirinkimas nesidepiliuoti pažastų yra pagrindinis feminisčių bruožas. O ant kojų želiantys plaukai apibūdina asmenybę ar net politines pažiūras. Kaip iki to atėjome?
Rodyti daugiau
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku