Lygių galimybių plėtros centras

Taisyklės ir sąlygos

Taisyklės

Aktuali redakcija 2023-09-19

1. Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) numato galimus aukojimo būdus tinklapyje https://www.gap.lt/ (toliau – Tinklapis), Tinklapio valdytojo – VšĮ Lygių galimybių plėtros centras (juridinio asmens kodas: 126270267, buveinės adresas: Didžioji g. 5, LT-01128 Vilnius, Lietuvos Respublika) (toliau – Įstaiga) bei aukotojų teises ir pareigas.

2. Taisyklėse vartojamos sąvokos:
2.1. Asmuo – vyresnis nei 14 metų fizinis asmuo ar juridinis asmuo.
2.2. Aukotojas – Tinklapyje savo vardu paaukojęs fizinis ar juridinis asmuo.
2.3. Aukotojų sąrašas – Tinklapyje skelbiamas aukotojų sąrašas, kuriame nurodomi aukotojų, kurie sutiko, kad būtų įtraukti į šį sąrašą, vardai ir pavardės arba juridinių asmenų pavadinimai.

3. Paaukoti pinigai negali būti grąžinami, išskyrus Taisyklių 15 punkte numatytą atvejį.

4. Pildydamas aukojimo formą asmuo gali pasirinkti šiuos aukojimo būdus:
4.1. Aukoti savo vardu ir būti įtrauktam į Aukotojų sąrašą.
4.2. Aukoti anonimiškai.
4.3. Aukoti kito asmens vardu.

5. Tuo atveju, jei asmuo aukoja savo vardu, aukojimo formoje privalo nurodyti savo tikslų vardą ir pavardę arba juridinio asmens pavadinimą.

6. Tuo atveju, jei asmuo pageidauja būti įtrauktas į Aukotojų sąrašą, aukojimo formoje turi varnele pažymėti „Sutinku būti matomas aukotojų sąraše“, o jei aukoja atlikdamas banko pavedimą, nurodyti šį savo pageidavimą mokėjimo paskirtyje.

7. Tuo atveju, jei asmuo aukoja kito asmens vardu, aukojimo formoje nurodo asmens, kurio vardu aukoja, vardą ir pavardę arba pavadinimą.

8. Aukojimo formoje nurodyti Aukotojo vardas ir pavardė arba juridinio asmens pavadinimas bus įtraukiami į viešai skelbiamą Aukotojų sąrašą, jeigu Aukotojas su tuo sutiko. Kai aukojama kito (fizinio) asmens vardu, taip pat, jeigu Aukotojas varnele nepažymėjo „Sutinku būti matomas aukotojų sąraše“, Aukotojas nebus įtraukiamas į Aukotojų sąrašą.

9. Tinklapio administracija turi teisę taisyti gramatiškai netaisyklingus aukotojų vardus ir pavardes arba juridinių asmenų pavadinimus, prieš skelbdama juos Aukotojų sąraše.

10. Aukojimo formoje nurodytu el. paštu bus siunčiami padėkos raštas ir Įstaigos ataskaitos. Jų galima atsisakyti paspaudus nuorodą, esančią atitinkamo el. laiško pabaigoje.

11. Jeigu norite gauti naujienas apie Įstaigą ar Tinklapį, Jūs tai galite pasirinkti, aukojimo formoje varnele pažymėdami pasirinkimą „Sutinku gauti aukojimo naujienas“. Jeigu ir nepažymėsite varnele savo sutikimo, Privatumo politikoje numatytais atvejais galėsime siųsti Jums naujienas. El. laiškų su naujienomis galite bet kada atsisakyti paspaudę nuorodą, esančią el. laiško pabaigoje.

12. Tinklapio administracija neatsako už negautus padėkos raštus ir ataskaitas, jei aukojimo formoje nurodytas neteisingas Aukotojo el. pašto adresas.

13. Aukojantis asmuo prisiima visą ir bet kokią atsakomybę, susijusią su pateiktų Aukotojo ar asmens, kurio vardu aukojama, asmens duomenų tikrumu bei aukojamų lėšų skaidrumu.

14. Gavus banko patvirtinimą apie pinigų pervedimą, suma iš karto pridedama prie surinktų lėšų sumos. Tuo atveju, jei aukojama nesinaudojant Tinklapyje įdiegtomis sąsajomis su el. bankininkystės sistemomis, pavedimai įskaitomi per 48 val.

15. Tuo atveju, jei asmuo suklysta, įrašydamas norimą paaukoti pinigų sumą ir siekia dalį jos susigrąžinti, jis privalo per vieną darbo dieną nuo pavedimo atlikimo kreiptis į Tinklapio administraciją, aiškiai išdėstydamas susidariusią situaciją ir pateikti prašymą dėl dalies paaukotos pinigų sumos grąžinimo. Tinklapio administracija, įvertinusi pateiktą informaciją, kiekvienu atveju priima individualų sprendimą.

16. Tinklapio administracija pasilieka teisę bet kuriuo metu atnaujinti ar keisti Taisykles. Tokios atnaujintos ar pakeistos Taisyklės įsigalios nuo jų paskelbimo Tinklapyje dienos. Jums reikėtų kartais patikrinti jas ir įsitikinti, kad Jus tenkina aktuali Taisyklių versija. Atnaujinę Taisykles, informuosime Jus apie, mūsų nuomone, esminius pakeitimus, paskelbdami juos Tinklapyje. Galite pasižiūrėti į datą „Aktuali redakcija“, kuri nurodoma viršuje, norėdami sužinoti, kada Taisyklės atnaujintos paskutinį kartą.

17. Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šių Taisyklių sąlygomis, maloniai prašome su mumis susisiekti žemiau nurodytais rekvizitais skambinant žemiau nurodytu telefonu ar siunčiant paklausimą el. paštu arba registruotu laišku:

VšĮ Lygių galimybių plėtros centras
Juridinio asmens kodas: 126270267
Adresas: Didžioji g. 5, LT-01128 Vilnius, Lietuvos Respublika
Tel.: +370 679 80607
El. paštas: info@gap.lt

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku