Lygių galimybių plėtros centras

Lyčių lygybės vadovas savivaldos institucijoms

Gebėjimas įvertinti ir patenkinti moterų bei vyrų reikmes, kurios dažnai yra skirtingos, padeda užtikrinti lygybę kasdieniame žmonių gyvenime. Šioje knygelėje skaitytojai ras patarimų kaip savivaldybės darbe užtikrinti vienodas galimybes moterims ir vyrams, naudojantis įstatymų suteiktomis lygiomis teisėmis.

Tarptautiniu projektu „Lyčių lygybė – būtina sąlyga regionų plėtrai“ siekiama įgalinti moteris ir vyrus vienodai aktyviai dalyvauti savo bendruomenių socialinėje, ekonominėje ir politinėje veikloje, taip paskatinant ilgalaikius teigiamus pokyčius vietinėse bendruomenėse.

Daugiau leidinių
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku