Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

Vyrai ir vaiko priežiūros atostogos

Kokybinio tyrimo, kuriame dalyvavo vaiko priežiūros atostogų išėję tėvai, darbdaviai ir valdžios atstovai Lietuvoje, Islandijoje, Danijoje ir Maltoje bendra ataskaita.

Tyrimą atliko: Jolanta Reingardė, Artūras Tereškinas, Arnoldas Zdanevičius (Lietuva), Celia Callus (Malta), Lea Vedel Drews, Franz Wilhelm Cybulski (Danija), Ingólfur V. Gíslason, Gísli Hrafn Atlason (Islandija).

Vilnius, 2005

Leidinys parengtas vykdant tarptautinį projektą „Modernūs vyrai išsiplėtusioje Europoje: pažangių lyčių lygybės strategijų plėtojimas”, kurį finansavo Europos Komisija ir Lietuvos Respublikos Vyriausybė.

Daugiau leidinių
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku