Lygių galimybių plėtros centras

Lyčių lygybės tyrimų centrų tinklas: gebėjimų ugdymas pažangiam politikos formavimui, poveikio vertinimas, strateginė advokacija ir specializuota komunikacija

Projekto laikotarpis: 2022 m. sausio mėn. – 2025 m. sausio mėn.
Projekto tikslas: Didinti analitinių centrų konsultavimo ir stebėsenos lyčių aspektu kompetencijas tiriant ES ir Ukrainos asociacijos susitarimo pagrindu įgyvendinamą politiką ir susijusias permainas. Taip pat įgyvendinti komunikacijos kampanijas, remiančias integraciją į ES.

Regionas – Ukraina.
Projekto tikslinė auditorija:

  • Ukrainos Vyriausybės atstovai, dirbantys integracijos į Europos Sajungą (ES) srityje;
  • „Lyčių ir moterų teisių organizacijos“ bei atrinktos ekspertų grupės;
  • Plačioji Ukrainos visuomenė.

Projekto uždaviniai:

  1. Ugdyti analitinių centrų gebėjimus kurti, tirti ir stebėti Ukrainos integracijos į Europos Sąjungą politikos įgyvendinimą.
  2. Vykdyti lyčių aspektus akcentuojančias komunikacijos kampanijas, kurios remia integraciją į ES.
  3. Tęsti reformas, susijusias su Ukrainos integracija į ES, dalyvaujant pilietinei visuomenei ypatingą dėmesį skiriant lyčių aspektams.
  4. Didinti ukrainiečių informuotumą apie ES vykstančius procesus, jos politikos prioritetus ir jų svarbą Ukrainos moterims.

Projekto koordinatorius / -iai:

Projekto partneriai:

Projekto finansavimo informacija:

Projekto rėmėjas: Europos Sąjunga
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku