Lygių galimybių plėtros centras

Mokykla visiems II: Atviro dialogo link

2011-2012 m. įgyvendintu projektu buvo siekiama stiprinti pasitikėjimo santykius tarp Lietuvos visuomenės ir trečiųjų
šalių piliečių, vykdant veiklas didžiųjų Lietuvos miestų mokyklose, formuoti gebėjimą prisitaikyti prie įvairovės nuo ankstyvo amžiaus, kuomet susiformuoja pagrindiniai stereotipai, ir skatinti kitų kultūrų pažinimą, kultūrinį dialogą ir pritarimą integracijai
mokyklose.

Projekto veiklos:

  • Pažintinis vizitas į Daniją su tikslu susipažinti kaip Danijoje vyksta migrantų integracijos programos, projektai ir kitos iniciatyvos. Vizito metu buvo aplankytos Danijos valstybinės institucijos ir nevyriausybinės organizacijos ir pasidalinta Danijos patirtimi, geromis praktikomis ir išmoktomis pamokomis. Danijoje aplankytos Imigracijos ir Integracijos Ministerija, Danijos pabėgėlių centras, Danijos žmogaus teisių institutas, Amnesty international, Danijos moterų fondas ir trys vidurinės mokyklos Kopenhagoje.
  • Mokomųjų seminarų ciklas 60 mokytojų iš 10 Lietuvos mokyklų (Klaipėdos, Kauno, Kupiškio, Panevėžio, Šėtos ir Vilniaus).
  • Sąmoningumo kėlimo kampanijos ir metodiniai užsiėmimai 10 Lietuvos mokyklų.
  • Metodinės tarpkultūrinio ugdymo priemonės: 2 stalo žaidimai, skirti kultūrų įvairovės ugdymui jaunesnio ir vyresnio amžiaus moksleiviams.
  • Kultūrų dialogo forumas.
  • Radijo kampanija multikultūrinio ugdymo tema.

Projekto partneris: Socialinės partnerystės fondas „Magnum Bonum“.  Projekto rėmėjas: Europos fondas trečiųjų šalių piliečių integracijai.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku