Lygių galimybių plėtros centras

Motinos diena

Lygių galimybių plėtros centras parengė ir išleido Motinos dienai skirtus atvirukus, o taip pat kartu su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis parengė kreipimąsi į LR Seimo narius bei suorganizavo protesto akciją, siekiant atkreipti dėmesį į naujai parengtą šeimos paramos koncepciją, kurioje privilegijuojant santuoką, siekiama įteisinti vienišų ir nesusituokusių motinų diskriminacija. Buvo raginama neatimti iš moterų apsisprendimo teisės, galimybės sąmoningai ir laisva valia planuoti savo motinystę.

Nevyriausybinių organizacijų atstovai raginoSeimo narius sustabdyti motinų diskriminaciją, akcentuojant, kad motinos yra labai skirtingos: ištekėjusios ir vienišos, išsilavinusios ir beraštės, namų šeimininkės ir karjeros moterys, tačiau visos jos yra MOTINOS, kurios augina jaunąją kartą ir nusipelno besąlygiškos visuomenės pagarbos bei valstybės pagalbos, neskirstant motinų į kastas.

 

 

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku