Lygių galimybių plėtros centras

Nematomi. Tarp mūsų

2009 m. įgyvendintu projektu siekiama plėtoti socialinių išteklių galimybes, siekiant tobulinti trečiųjų šalių piliečių integraciją į Lietuvos visuomenę. Taip pat skatinti daugumos Lietuvos visuomenės ksenofobinių ir stereotipinių nuostatų apie imigrantus kaitą ir formuoti atviros ir tolerantiškos visuomenės vertybes.

Projektą sudarė 3 skirtingų tematikų laidų ciklai (vienos laidos trukmė − 5 minutės). Šios laidos buvo transliuojamos kartą per savaitę per LNK televiziją. Iš viso buvo parengta 40 laidų:

  • Nematomi…1 laidų ciklas atskleidė esmines problemas, kurias patiria imigrantai, gyvendami ir dirbdami Lietuvoje.
  • Nematomi…2 laidų ciklas pasakojo sėkmingas trečiųjų šalių piliečių integracijos į darbo rinką istorijas bei jų indėlį, kuriant bendrą šalies gerbūvį.
  • Nematomi…3 laidų ciklas atskleidė individualias trečiųjų šalių piliečių patirtis, jų motyvaciją atvykti į Lietuvą, pirmuosius įspūdžius bei lūkesčius.

Projektą įgyvendino LNK televizija (UAB Laisvas ir nepriklausomas kanalas) kartu su Lygių galimybių plėtros centru. Projektą finansavo Europos fondo trečiųjų šalių piliečių integracija 2009 m. metinė programa.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku