Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

Z-kartos vaikinai renkasi profesijas socialinėje sferoje

Projekto laikotarpis: 2017 04 – 2019 09 m.
Projekto tikslas: Skatinti vaikinus rinktis profesijas socialinėje sferoje, keisti lyčių stereotipus ir požiūrį, kad šios specialybės tinkamos, neva, tik moterims, stiprinti nuostatą, kad darbas socialinėje srityje praturtina vyriškumo sampratą.

Projekto veiklos:
1. Vadovėlių ir informacinės medžiagos, skirtos profesiniam orientavimui, turinio tyrimas ir analizė.
2. Metodinės profesinio orientavimo medžiagos, skatinančios keisti lyčių stereotipus renkantis profesiją, mokytojams ir profesinio orientavimo konsultantams parengimas.
3. Informacinės medžiagos, kuri skatina keisti lyčių stereotipus renkantis profesiją ir yra skirta socialiniams darbuotojams, vaikinams ir tėvams parengimas.
4. Mokymai mokyklų pedagogams ir profesinio orientavimo konsultantams.
5. Sąmoningumo ir viešinimo kampanijos.
6. Rekomendacijų parengimas, kaip keisti lyčių stereotipus tiek merginoms, tiek vaikinams renkantis netipines profesijas.

Projekto koordinatorius / -iai:

Projekto partneriai:

Projekto finansavimo informacija:

Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietybės programos lėšomis

Projekto ataskaitos, leidiniai, kiti dokumentai:

Projekto nuorodos:

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku