Lygių galimybių plėtros centras

Kviečiame į konferenciją „Mūsų balsai pažangai“

Lygių galimybių plėtros centras kviečia į Tarptautinės moterų solidarumo dienos minėjimui skirtą konferenciją „Mūsų balsai pažangai”, kuri vyks 2014 m. kovo 7 d. LR Seime.

Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į nepakankamą moterų politinį atstovavimą, aktualias moterų teisių pažeidimo problemas ir galimus jų sprendimo būdus Lietuvoje. Konferencijos sesijoms pirmininkaus Europos Sąjungos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, LR Seimo narės Marija Aušrinė Pavilionienė ir Giedrė Purvaneckienė.

Konferencija vyks LR Seimo Kovo 11-osios salėje (įėjimas per III Seimo rūmus). Registracija vyks nuo 9 val. Siekiant laiku pradėti konferenciją ir išvengti spūsčių, prašome atvykti ne vėliau kaip 9.30 val.

Norinčius dalyvauti renginyje prašome registruotis čia iki kovo 4 d.

Daugiau informacijos telefonu (8 679) 80 607 ir elektroniniu paštu info@gap.lt.
Dėl galimybės apmokėti kelionės išlaidas prašome iš anksto kreiptis į organizatorius.

EEA_color_logo

https://gap.lt/wp-content/uploads/2014/02/Musu-balsai-pazangai-Programa.pdf

https://gap.lt/wp-content/uploads/2014/02/Konferencijos-kvietimas-ir-programa-planuojama.pdf

 

 

Daugiau naujienų
Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku