Lygių galimybių plėtros centras

Lyčių lygybė ir moterų įgalinimas Lietuvos vystomajame bendradarbiavime

2008 m. vykdytu projektu siekiama apžvelgti lyčių lygybės ir moterų įgalinimo temas Vidurio, Rytų ir Pietryčių Europos, Kaukazo ir Centrinės Azijos vystomojo bendradarbiavimo kontekste ir paraginti vykdyti tarptautinius įsipareigojimus dėl lyčių lygybės ir moterų įgalinimo nacionaliniu bei Europiniu lygiu.

Lygių galimybių plėtros centras (LGPC) atliko tyrimą dėl pagrindinių Lietuvos politinių ir teisinių įsipareigojimų vystomojo bendradarbiavimo srityje ir lyčių aspekto integravimo dvišalėse iniciatyvose. Tai leido pažvelgti į Lietuvos augantį vaidmenį Baltarusijoje, Moldovoje ir Afganistane. Remiantis atliktu tyrimu, buvo parengtos rekomendacijos LR Vyriausybei ir ES institucijoms. Situacija buvo pristatyta nevyriausybinėms organizacijoms, surengti seminarai mokytojams.

Projekto partneris: International Gender Policy Network. Projektą finansavo: Presidency Fund.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku