Lygių galimybių plėtros centras

Praktiniai mechanizmai įgyvendinant lyčių lygybę Ukrainoje: Lietuvos patirtis

2008 m. įgyvendintu projektu siekiama užtikrinti praktinį lyčių lygybės įgyvendinimą dviejuose Ukrainos regionuose, vystant tarpsektorinę partnerystę ir integruojant lyčių lygybės klausimus į vietos valdžios institucijų darbą.

Lygių galimybių plėtros centro (LGPC) atrinkti 5 Lietuvos atstovai (2 mokymų vadovai, 2 valstybės pareigūnai ir projekto koordinatorius) surengė mokymus valdžios atstovams ir NVO aktyvistams Kijeve ir konferenciją Ivano Frankivske. Taip pat Lietuvoje buvo suorganizuotas pažintinis vizitas valdžios atstovams ir NVO aktyvistams iš Ukrainos, kuriuo siekta suteikti jiems teorinių ir praktinių žinių apie lyčių lygybės politiką Lietuvoje. Buvo sustiprintas bendradarbiavimas tarp Ukrainos ir Lietuvos savivaldybių pareigūnų ir lyčių lygybės ekspertų.

Projekto partneris: Ukrainian Women’s Fund. Projektą finansavo: East-East Partnership Beyond Borders Program.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku