Lygių galimybių plėtros centras

Mokykla visiems: Lietuvos piliečių atvirumo bei socialinių ryšių su trečiųjų šalių piliečiais stiprinimas

2010 m. įgyvendintu projektu buvo siekiama stiprinti pasitikėjimo santykius tarp Lietuvos visuomenės ir trečiųjų šalių piliečių, vykdant veiklas didžiųjų Lietuvos miestų mokyklose, ir formuoti gebėjimą prisitaikyti prie įvairovės nuo ankstyvo amžiaus, kuomet susiformuoja pagrindiniai stereotipai, bei skatinti kitų kultūrų paţinimą, kultūrinį dialogą ir pritarimą integracijai mokyklose.

Projekto veiklos:

  • Seminarai 75 mokytojams iš 10 Lietuvos mokyklų, kuriuose aptarti kultūrinio pliuralizmo ir globalaus pasaulio iššūkiai, problemos bei jų sprendimo būdai, pristatyta darbui su moksleiviais ir mokyklos bendruomene skirta mokomoji priemonė, integruojanti mokslines įţvalgas, gerąsias praktikas ir interaktyvaus darbo su moksleiviais metodus.
  • Renginiai ir susitikimai su trečiųjų šalių piliečiais mokyklose, įtraukiant mokyklos bendruomenę.
  • Metodinis leidinys, kuriame pateikiami interaktyvūs praktiniai uţsiėmimai ir aprašomos gerosios projekte dalyvaujančių mokyklų veiklos praktikos.
  • Konferenciją, kurioje dalyvavo virš 200 mokytojų iš visos Lietuvos.

Projektą įgyvendino Lygių galimybių plėtros centras kartu su Socialinės partnerystės fondu Magnum Bonum. Projektas remiamas Europos fondo trečiųjų šalių piliečių integracijai 2009 m. metinės programos.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku