Lygių galimybių plėtros centras

Ne gležnos gėlės, o solidūs įstatymai!

Lygių galimybių plėtros centras inicijavo akciją paskelbti Kovo 8-ąją Moterims svarbių įstatymų svarstymo ir priėmimo Lietuvos Respublikos Seime diena, kurios tikslas būtų atgaivinti pilietinės Nepriklausomos Lietuvos tradicijas ir išreikšti tvirtą politinę valią konstruktyviai spręsti opius lyčių lygybės įtvirtinimo klausimus. Šiuo tikslu Lygių galimybių plėtros centras išleido skrajutes, kuriose buvo pažymėtos tarptautinio moterų solidarumo istorinės datos ir įvykiai ir buvo konstatuota, jog Lietuvoje moterims svarbūs klausimai nelaikomi prioritetiniais, jų svarstymas ir priėmimas nuolat atidėliojamas. O tai daro įtaką visuomenės raidai ir gerovei.

Centras paskatino Lietuvos Respublikos Seimo parlamentarus atkreipti dėmesį, kad socialinės politikos spragos sąlygoja demografines problemas: vis augantį beglobių vaikų skaičių, nerimą keliančius smurto ir seksualinės prekybos žmonėmis mastus, didėjantį visuomenės nepakantumą. Apie šias problemas buvo diskutuota LR Seime kovo 8 d., konferencijoje, kurią inicijavo Moterų parlamentinė grupė.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku