Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

PARENT: vyriškumo normų kaita įsitraukiant į atsakingą tėvystę

Projekto laikotarpis: 2019 m. vasaris – 2021 m. vasaris
Projekto tikslas: Keisti visuomenės požiūrį į lyčių vaidmenis auginant vaikus ir skatinti vyrus aktyviau įsitraukti į tėvystę.

Projekto uždaviniai:
1. Keisti nusistovėjusį požiūrį į lyčių vaidmenis, iškeliant didesnio vyrų įsitraukimo į atsakingą tėvystę ir vaiko priežiūrą svarbą, bei skatinti vienodą neapmokamo priežiūros darbo pasidalijimą kiekvienoje iš keturių, projekte dalyvaujančių, Europos šalių (Lietuva, Portugalija, Italija, Austrija).
2. Prisidėti prie smurto artimoje aplinkoje prevencijos.

Įgyvendinamos veiklos:
1. Sukurti gaires sveikatos sektoriaus darbuotojams, kurios padėtų įtraukti vyrus į sveikatos sektorių ir skatinti jų atsakingą tėvystę, ypatingą dėmesį skiriant pabėgėliams ir migrantams.
2. Organizuoti tėvų, įskaitant pabėgėlius ir migrantus, švietimo veiklas, kuriomis būtų skatinama kvestionuoti tradiciškai nusistovėjusias lyčių normas.
3. Sutelkti bendruomenę ir įgyvendinti nacionalines kampanijas, kuriomis būtų siekiama didinti supratimą apie vyrų įsitraukimo į nesmurtines, priežiūros, tėvystės veiklas ir tuo grindžiamų kitokių vyriškumo normų formavimo svarbą.

Projekto finansavimo informacija:

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku