Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

ARTgora. Kūrybinės industrijos lygybei Baltijos regione skatinti

Projekto laikotarpis: 2018 m. rugsėjis – 2019 m. rugsėjis
Projekto tikslas: Sumažinti diskriminaciją ir įgalinti moteris kūrybinių industrijų srityse, taip siekiant priartėti prie Darnaus Vystymosi Tikslų 2030.

Projekto uždaviniai:

1. Suburti suinteresuotas šalis iš Baltijos Jūros ir Rytų Partnerystės regionų, siekiant dalintis patirtimi ir skatinti tarpusavio bendradarbiavimą sprendžiant kylančias bendras problemas per meną bei kultūrą.

2. Didinti informuotumą apie kultūros vaidmenį skatinant lyčių lygybę ir dalintis įvairia gerąja praktika apie šios problemos sprendimo būdus tiksliniuose regionuose.

3. Kurti ir generuoti novatoriškus sprendimus bei projektų idėjas potencialiam regioniniam bendradarbiavimui

Pagrindinės projekto įgyvendinamos veiklos:

1. Dalinimasis gerąja praktika ir jos užtikrinimas kūrybinėse industrijose, kuri skatina lyčių lygybę ir mažina atskirtį.
2. Regioninio forumo Rygoje 2019 m. balandžio 10–12 d. organizavimas, įtraukiant partneres šalis, suinteresuotas skleisti lyčių lygybę per meną bei kultūrinę veiklą.
3. Didinti visuomenės informuotumą per įvairias garsines bei vaizdines priemones, įskaitant skaitmeninio formato serijas Talk Real | Art Real bei internetinius leidinius.

Projekto finansavimo informacija:

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku