Lygių galimybių plėtros centras

Tolerancija ir tarpusavio supratimu pagrįstų santykių tarp Lietuvos ir trečiųjų šalių piliečių plėtojimas

2009 m. įgyvendinto projekto tikslas – plėtoti tolerancija ir tarpusavio supratimu pagrįstus santykius tarp Lietuvos ir trečiųjų šalių piliečių, mažinti ksenofobiją, rasizmą ir tautinę bei religinę diskriminaciją. To buvo siekiama inovatyviomis veiklomis, kurios skatino bendras Lietuvos ir trečiųjų šalių piliečių kultūrinio ir tautinio pažinimo iniciatyvas.

Lygių galimybių plėtros centras parengė ir pravedė praktinių seminarų ciklai, kurių metu buvo siekiama ugdyti jaunimo tarpkultūrinės įvairovės suvokimą ir juo grįstą požiūrį. Taip pat parengė leidinį „Tarpkultūrinė įvairovė“, kuris buvo išplatintas Lietuvos universitetams, kolegijoms, bibliotekoms.

Proejktą koordinavo Socialinių mokslų kolegija. Projektas finansuotas pagal Europos fondo trečiųjų šalių piliečių integracijai Lietuvoje 2007 m. metinę programą.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku