Lygių galimybių plėtros centras

Tolerancijos link: Inovatyvi mokymo priemonė mokykloms

2009 m. įgyvendintu projektu buvo siekiama suteikti žinių mokytojams pagarbos įvairovei, žmogaus teisių ir lygių galimybių temomis, pristatyti novatorišką mokymo priemonę darbui su jaunimu. Ši priemonė suteikė mokytojams galimybes naudoti jau parengtas praktines užduotis pamokų metu ir palengvins diegti žmogaus teisių ir tolerancijos nuostatas ugdymo procese.

Bendradarbiaujant su Tautinių mažumų ir išeivijos departamentu prie LRV, buvo suorganizuoti 5 seminarai etninių mažumų mokyklų mokytojams Širvintose, Šalčininkuose, Visagine, Trakuose ir Vilniuje. 167 mokytojai dalyvavo mokymuose ir gavo mokymo priemonę bei DVD apie įvairovės, demokratijos ir tolerancijos įgūdžių integravimą ugdymo procese.

Projektą parėmė: Karališkoji Nyderlandų Ambasada Vilniuje.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku