Lygių galimybių plėtros centras

Trauma ir įgalinimas

2009-2010 m. įgyvendintu projektu buvo siekiama suteikti pagalbą moterims, nukentėjusioms nuo smurto šeimoje, įgalinant ir stiprinant jų pasitikėjimą savimi; sudaryti sąlygas kolektyvinei veiklai, kurią vykdydamos nukentėjusios nuo smurto moterys palengvina potrauminį gijimą. Taip pat parengti pilotinį modelį išgyvenusių smurtą moterų bendruomenės kūrimui.

Projekto veiklos:

  • Parengtos ir pravestos 6 amatų dirbtuvės Motinos ir vaiko pensione.
  • Suorganizuota apvalaus stalo diskusija tarp moterų NVO, krizių centrų ir nuo smurto nukentėjusių moterų, siekiant pasidalinti idėjomis ir galimybėmis bendradarbiavimui ir bendruomenės stiprinimui siekiant smurto prieš moteris veiksmingos prevencijos.

Projektą parėmė JAV ambasada Lietuvoje.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku