Lygių galimybių plėtros centras

Valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių 2015-2021 m. programos priemonių įgyvendinimas

Projekto laikotarpis: 2017 m.
Projekto tikslas: Valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių 2015-2021 m. programos priemonių įgyvendinimas

Įgyvendinant priemonę 5.3. spalio mėnesį vyko mokymai Moterų ir vyrų lygių galimybių komisijos nariams moterų ir vyrų lygybės tema. Aptarti moterų ir vyrų lygybės aspektai Lietuvos ir Europos Sąjungos teisinėje sistemoje, moterų ir vyrų (ne)lygybės ir kitų atskirties formų sąveikos, Stambulo konvencija kaip tarptautinis instrumentas kovoje su smurtu lyties pagrindu, pristatyti EIGE ir kiti aktualūs tyrimai.

Įgyvendinant priemonę 1.10. „Organizuoti Vienodo darbo užmokesčio dienos minėjimo renginius” parengta informacinė ir socialinė kampanija vienodo moterų ir vyrų užmokesčio tema.

Projekto partneriai:

Projekto finansavimo informacija:

Projektas finansuojamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Projekto nuorodos:

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku