Lygių galimybių plėtros centras

Koordinuotas tarpinstitucinis atsakas į smurtą: sąmoningumo didinimas ir praktikų kaita

Projekto laikotarpis: 2017 m. sausio mėn. – 2019 m.
Projekto tikslas: Sukurti ir įdiegti koordinuoto institucijų atsako į smurtą prieš moteris artimoje aplinkoje sistemą, padedančią užtikrinti nukentėjusiųjų nuo smurto artimoje aplinkoje saugumą ir smurtautojų atsakomybę už savo veiksmus.

Projekto veiklos:

  1. Smurto artimoje aplinkoje rizikos įvertinimo priemonės parengimas ir išbandymas.
  2. Gairių medikams, kaip atpažinti smurtą artimoje aplinkoje ir bendrauti su pacientėmis, siekiant užtikrinti jų saugumą ir suteikti pagalbą parengimas ir išbandymas.
  3. Koordinuoto institucijų atsako į smurtą rekomendacijų parengimas.
  4. Mokymai policijos pareigūnams, medikams, prokurorams ir teisėjams, probacijos pareigūnams, skirtingų sričių specialistams;
  5. Sąmoningumo kėlimo kampanija, informacinės dienos, straipsnių ir radijo laidų serija apie koordinuotą institucijų atsaką į smurtą.
  6. Nukentėjusiųjų nuo smurto informavimas.
  7. Advokacijos renginiai ir susitikimai su bendruomenėmis.
  8. Nacionalin4 apskrito stalo diskusija.
  9. Europinė konferencija.

Projekto partneriai:

Projekto finansavimo informacija:

Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programos lėšomis (projekto nuoroda: JUST/20015/RDAP/AG/MULT&RPRT).
Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku