Lygių galimybių plėtros centras

Rinkimuose į Europos Parlamentą neturi būti vietos rasizmui

Rinkimai į Europos Parlamentą – jau gegužės 26 d. Tuomet reikės ne tik rinktis prie balsadėžių, bet ir RINKTIS, kas mus atstovaus.

Europoje pastaruoju metu suvešėjo diskriminaciją ir atvirą rasizmą viešai deklaruojančios politinės jėgos. Jos ardo demokratijos pagrindus. Todėl skatiname atidžiai stebėti kandidatų pasisakymus ir balsuoti už tuos, kurie neša lygybės žinutę.

Daugiau apie Europos tinklo prieš rasizmą ( European Network Against Racism) poziciją čia: http://bit.ly/2CrHIll

Mūsų ekspertė Vilana Pilinkaitė-Sotirovič yra viena iš tinklo valdybos narių.

rasim
Daugiau naujienų
Untitled-design-1
VEIKIAM! Gebėjimų stiprinimo ir finansavimo programos pristatymas 

Birželio 12 d., trečiadienį, 13 val., kviečiame į nuotolinį programos VEIKIAM! pristatymą.

Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku