Lygių galimybių plėtros centras

,, ArtGora‘‘ – lyčių lygybės forumas Rygoje

,, ArtGora”- forumas, vykstantis Latvijos sostinėje Rygoje, Balandžio 10- 12 dienomis. Pagrindinis forumo tikslas buvo diskutuoti ir aptarti lyčių nelygybės klausymus kultūros ir meno srityje, Baltijos  ir Rytų Europos ( Gruzija, Ukraina) regionuose.

Kiti ,, ArtGora” forumo tikslai buvo  pasikeisti gerosiomis praktikomis tarp skirtingų šalių ekspertų meno ir kultūros srityje, kurie aktyviai kelia lyčių nelygybės klausymus. Taip pat projekto metu, vienas iš pagrindinių tikslų – siekti užmegzti naujus ryšius su kiekvieno regiono meno ir kultūros srities grupės atstovais.

Programą sudarę  ,, open mic” prezentacijos,  praktikos – labaratorijos kartu su seminarų vadovais, paskaitų rezultatų aptarimas, sesijos apie meninkų finansavimo galimybes, bendradarbiavimo užmezgimo  galimybių aptarimas ( ArtGora Cafe ).

Projekto vadovas: Nacionalinis ,, Pasaulio kultūros ” muziejus ( Švedija)
Projekto partneriai:  Tartu universitetas ( Estija), Rygos Technikos universitetas ( Latvija), Socialinių tyrimų Laboratorijos Fondas ,, SocLab” ( Lenkija), Europos Alternatyvos ( Vokietija), Taso Fondas ( Gruzija), Poruch ( Ukraina).

FB_IMG_1555480752726(1)
Daugiau naujienų
Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku