Lygių galimybių plėtros centras

,, ArtGora‘‘ – lyčių lygybės forumas Rygoje

,, ArtGora”- forumas, vykstantis Latvijos sostinėje Rygoje, Balandžio 10- 12 dienomis. Pagrindinis forumo tikslas buvo diskutuoti ir aptarti lyčių nelygybės klausymus kultūros ir meno srityje, Baltijos  ir Rytų Europos ( Gruzija, Ukraina) regionuose.

Kiti ,, ArtGora” forumo tikslai buvo  pasikeisti gerosiomis praktikomis tarp skirtingų šalių ekspertų meno ir kultūros srityje, kurie aktyviai kelia lyčių nelygybės klausymus. Taip pat projekto metu, vienas iš pagrindinių tikslų – siekti užmegzti naujus ryšius su kiekvieno regiono meno ir kultūros srities grupės atstovais.

Programą sudarę  ,, open mic” prezentacijos,  praktikos – labaratorijos kartu su seminarų vadovais, paskaitų rezultatų aptarimas, sesijos apie meninkų finansavimo galimybes, bendradarbiavimo užmezgimo  galimybių aptarimas ( ArtGora Cafe ).

Projekto vadovas: Nacionalinis ,, Pasaulio kultūros ” muziejus ( Švedija)
Projekto partneriai:  Tartu universitetas ( Estija), Rygos Technikos universitetas ( Latvija), Socialinių tyrimų Laboratorijos Fondas ,, SocLab” ( Lenkija), Europos Alternatyvos ( Vokietija), Taso Fondas ( Gruzija), Poruch ( Ukraina).

FB_IMG_1555480752726(1)
Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku