Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

Aplinkosauga ir lyčių lygybė: tęsiame renginius regionuose

Jau treti metai keliaujam po Lietuvą ir  kviečiame Lietuvos miestų ir rajonų gyventojus į susitikimus, kuriuose bus kalbama apie darnų vystymąsi ir aplinkos suvokimą lyčių lygybės aspektu bei daiktų pakartotinį naudojimą buityje, maisto švaistymo problemas bei sprendimo būdus. Atsakingas vartojimas ir poveikio aplinkai mažinimas  yra visų mūsų rūpestis ir atsakomybė.  Šios problemos nėra neišsprendžiamos, pokytis prasideda nuo pasiryžimo keisti savo vartojimo įpročius. Lytis yra vienas iš aspektų, į kuriuos būtina atsižvelgti siekiant tvarių pokyčių, nes socializacijos ypatumai veikia ne tik moterų ir vyrų savivoką, bet ir santykį su aplinka.

2019m. planuojamų renginių vietos ir datos:

Baigiamasis projekto renginys 2019 m. rugpjūčio 24 d. 11 val. Kaunas, Nemuno sala;

2019m. balandžio 15 d. 11 val. Moters užimtumo ir informacijos centre, V.Kudirkos g. 9, Tauragė;

2019 m. balandžio 9 d. 12 val.  Švietimo pagalbos tarnyboje,  Savanorių g.1, Zarasai;

2019 m. kovo 20 d. 12 val. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Vilniaus g. 2, Kalvarija;

2019 m. vasario 8d. 10.30 val. Meno mokykla, Vytauto Didžiojo g. 15., Raseiniai;

2019 m. sausio 30d. 14 val. Elektrėnų paslaugų centras, Rungos g. 5., Elektrėnai;

2019n. sausio 28 d. 17 val. Družų bendruomenės namai, Sodžiaus g. 10, Družai, Širvintų raj.;

Daugiau naujienų
Asociatyvi iliustracija
Istorinis įvykis - feministinis diskursas masėms!

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Asociatyvi nuotrauka - drugys tarp lervų
gap.lt atsinaujino

Lygių galimybių plėtros centras pasitinka jus su atsinaujinusia www.gap.lt svetaine.  Naujas minimalistinis dizainas neapkraunantis vizualine informacija, stengiantis kuo aiškiau perteikt kas mes esame ir ką jūs čia galite surasti.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku