Lygių galimybių plėtros centras

Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pirmą kartą Lietuvoje su moterų teisių problematika, kūno jausmų priėmimo, smurto artimoje aplinkoje ir kitais aktualiais klausimais galės susipažinti ir žmonės su intelekto negalia.

Šis leidinys yra paremtas Feministiniu gidu. Visi tekstai lengvai suprantama kalba pasiekiami vienoje vietoje ir patogiausiu formatu tikslinei auditorijai.

Didžiuojamės galėdamos prisidėti prie įtraukios aplinkos kūrimo ir inovatyvių būdų skleisti feministinę žinią plėtojimo. Mums svarbu, kad visas moteris, nepriklausomai nuo to turi jos negalią ar ne, informacija pasiektų pačiu priimtiniausiu formatu.

Tekstus į lengvai suprantamą kalbą vertė – VšĮ „Informacijos kaupimo ir sklaidos centras“.

Leidinį parengėme projekto „Lyties ir negalios sankirtoje: prabilti, įkvėpti, įveikti“ rėmuose.

Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Daugiau naujienų
Untitled-design-1
VEIKIAM! Gebėjimų stiprinimo ir finansavimo programos pristatymas 

Birželio 12 d., trečiadienį, 13 val., kviečiame į nuotolinį programos VEIKIAM! pristatymą.

Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku