Lygių galimybių plėtros centras

gap.lt atsinaujino

Lygių galimybių plėtros centras pasitinka jus su atsinaujinusia www.gap.lt svetaine. 

Naujas minimalistinis dizainas neapkraunantis vizualine informacija, stengiantis kuo aiškiau perteikt kas mes esame ir ką jūs čia galite surasti.

Išskiriame skiltį „Naudinga“, kurioje talpinama informacija besidomintiems/čioms feminizmu ar tik jį atrandantiems/čioms. Taip pat atrasite ir mūsų Centro publikuojamus leidinius

Siekiant aiškesnės komunikacijos apie Centro teikiamas paslaugos ir jų naudą organizacijoms, išskiriama atskira skiltis „Verslui“. Siekiame padėti socialiai atsakingoms įmonėms įgyvendinti nusimatytus tikslus saugios darbo aplinkos, darbo ir asmeninio gyvenimo balanso ir lyčių lygybės srityse.

Projekto metu atliktas technologinis svetainės atnaujinimas, įgalintas SEO naudojimas, įdiegtas „Prieinamumo meniu“ pritaikyti puslapį asmeniniams lankytojų su negalia/ribotumais poreikiams ir ne tik. Paruošta pilnai funkcionali mobili svetainės versija. 

Sveikos atvykusios ir sveiki atvykę!

Asociatyvi nuotrauka - drugys tarp lervų
Daugiau naujienų
Untitled-design-1
VEIKIAM! Gebėjimų stiprinimo ir finansavimo programos pristatymas 

Birželio 12 d., trečiadienį, 13 val., kviečiame į nuotolinį programos VEIKIAM! pristatymą.

Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku