Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

gap.lt atsinaujino

Lygių galimybių plėtros centras pasitinka jus su atsinaujinusia www.gap.lt svetaine. 

Naujas minimalistinis dizainas neapkraunantis vizualine informacija, stengiantis kuo aiškiau perteikt kas mes esame ir ką jūs čia galite surasti.

Išskiriame skiltį „Naudinga“, kurioje talpinama informacija besidomintiems/čioms feminizmu ar tik jį atrandantiems/čioms. Taip pat atrasite ir mūsų Centro publikuojamus leidinius

Siekiant aiškesnės komunikacijos apie Centro teikiamas paslaugos ir jų naudą organizacijoms, išskiriama atskira skiltis „Verslui“. Siekiame padėti socialiai atsakingoms įmonėms įgyvendinti nusimatytus tikslus saugios darbo aplinkos, darbo ir asmeninio gyvenimo balanso ir lyčių lygybės srityse.

Projekto metu atliktas technologinis svetainės atnaujinimas, įgalintas SEO naudojimas, įdiegtas „Prieinamumo meniu“ pritaikyti puslapį asmeniniams lankytojų su negalia/ribotumais poreikiams ir ne tik. Paruošta pilnai funkcionali mobili svetainės versija. 

Sveikos atvykusios ir sveiki atvykę!

Asociatyvi nuotrauka - drugys tarp lervų
Daugiau naujienų
FB-post
Tarptautinė konferencija artėja – pasižymėkite datą!

Konferencija vyks hibridiniu būdu. Renginys vyks tik anglų kalba. Vietų skaičius renginio viduje gali būti ribojamas pagal numatomas Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas. Išsami konferencijos programa bus paskelbta vėliau.

seimos-darbo-balansas-konferencija
Kviečiame į tarptautinę konferenciją – „Šeimos ir darbo balansas: kodėl reikia jo siekti ir kaip tai užtikrinti”

Š. m. gegužės 31 d. Lygių galimybių plėtros centras kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba LR Seime organizuoja tarptautinę konferenciją „Šeimos ir darbo balansas: kodėl reikia jo siekti ir kaip tai užtikrinti”.

matomos-demesys-smurtui-pries-moteris-su-negalia
Startuojam! Matomos: dėmesys smurtui prieš moteris su negalia

Projekto tikslas – stabdyti smurtą dėl lyties prieš moteris su negalia ir vykdyti jo prevenciją.

tevyste-komiksai
Tėvystė ir komiksai

Namuose atsiradus naujam šeimos nariui iššūkių ir klausimų kyla abiems tėvams. Juk kūdikis neateina su instrukcija! Tiek mamai, tiek tėčiui tenka mokytis per praktiką. O šeima yra labiau subalansuota ir lygiateisė tada, kai abu tėvai mokosi kartu ir skiria tam vienodai laiko.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku