Lygių galimybių plėtros centras

gap.lt atsinaujino

Lygių galimybių plėtros centras pasitinka jus su atsinaujinusia www.gap.lt svetaine. 

Naujas minimalistinis dizainas neapkraunantis vizualine informacija, stengiantis kuo aiškiau perteikt kas mes esame ir ką jūs čia galite surasti.

Išskiriame skiltį „Naudinga“, kurioje talpinama informacija besidomintiems/čioms feminizmu ar tik jį atrandantiems/čioms. Taip pat atrasite ir mūsų Centro publikuojamus leidinius

Siekiant aiškesnės komunikacijos apie Centro teikiamas paslaugos ir jų naudą organizacijoms, išskiriama atskira skiltis „Verslui“. Siekiame padėti socialiai atsakingoms įmonėms įgyvendinti nusimatytus tikslus saugios darbo aplinkos, darbo ir asmeninio gyvenimo balanso ir lyčių lygybės srityse.

Projekto metu atliktas technologinis svetainės atnaujinimas, įgalintas SEO naudojimas, įdiegtas „Prieinamumo meniu“ pritaikyti puslapį asmeniniams lankytojų su negalia/ribotumais poreikiams ir ne tik. Paruošta pilnai funkcionali mobili svetainės versija. 

Sveikos atvykusios ir sveiki atvykę!

Asociatyvi nuotrauka - drugys tarp lervų
Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku