Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistine organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Visuomenė susiduria su įvairiomis dėl lyčių nelygybės kylančiomis problemomis, kurias galima spręsti vietos savivaldos lygiu, todėl savivaldybių indėlis yra labai svarbus nedelsiant ir dabar.

Kreipiantis išryškinome 4 aspektus:

  1. Aktyvumas švietimo sistemoje keičiant nusistovėjusius lyčių stereotipus.
  2. Gyventojų darbo ir asmeninio gyvenimo derinimo problemų sprendimas.
  3. Moterų ir vyrų sveikata, gyvensenos ypatumai ir nuo to priklausanti gyvenimo trukmė.
  4. Apsaugą, pagalbo ir paslaugų asmenims nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje ir smurto lyties pagrindu užtikrinimas.

Pilnas kreipimosi tekstas (paspausti).

Daugiau naujienų
Asociatyvi iliustracija
Istorinis įvykis - feministinis diskursas masėms!

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Asociatyvi nuotrauka - drugys tarp lervų
gap.lt atsinaujino

Lygių galimybių plėtros centras pasitinka jus su atsinaujinusia www.gap.lt svetaine.  Naujas minimalistinis dizainas neapkraunantis vizualine informacija, stengiantis kuo aiškiau perteikt kas mes esame ir ką jūs čia galite surasti.

Asociatyvi iliustracija
Tarptautinė konferencija artėja – pasižymėkite datą!

Tarptautinėje konferencijoje bus pristatomi ECaRoM projekto produktai, rezultatai ir išvados.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku