Lygių galimybių plėtros centras

Kovo 8 dienos eitynės „Visos moterys dirba, bet ne visoms moka”

Tarptautinės moters dienos proga, Kovo 8d., 12 val., Vilniuje, nuo Katedros aikštės iki Vyriausybės rūmų, dalyvavome solidarumo eitynėse „Visos moterys dirba, bet ne visoms moka”. Vėliau Vinco Kudirkos aikštėje vyko mitingas. Šiemet moterys visame pasaulyje Kovo 8-ąją solidariai reikalauja lygių darbo sąlygų, į tai ir norima atkreipti dėmesį, rengiant šias eitynes.

Renginio metu jau ketvirtą kartą kartu su skirtingoms organizacijoms, profesinėms sąjungoms, nevyriausybinėms organizacijoms, įvairių sektorių darbuotojais bendravome, dalinomės mintimis apie moterų teises ir esamas problemas darbo aplinkoje ir visuomenėje: mažesnio užmokesčio, pensijų išmokų, minimalių socialinių garantijų klausimais.

Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku