Lygių galimybių plėtros centras

Forumas „ArtGora“: meno ir aktyvizmo sinergija

Menas neprivalo būti gražus, bet turi būti prasmingas?

Koks meno vaidmuo sprendžiant visuomenės problemas?

Menininkai ir kūrybinių industrijų atstovai iš Lietuvos, kaimynių Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos, rytų partnerystės šalių Ukrainos ir Gruzijos bei Vokietijos bursis mūsų ir tarptautinių partnerių organizuojamame dviejų dienų renginyje Rygoje „ArtGora”.

Šios dvi dienos dalyviams suteiks galimybę ne tik dalintis motyvuojančiomis patirtimis, pristatyti savo unikalius darbus bei veiklą, siunčiančius žinutę visuomenei apie lyčių lygybę ir susijusias problemas, bet ir skatins įsitraukti į daugialypę tarptautinę partnerystę, kartu kuriant ir įgyvendinant naujas idėjas.

xForumas „ArtGora” – tai meno ir kūrybos užtaisas. Viso renginio metu vyks įvairios dirbtuvės, stand-up’ai, muzikos, poezijos bei kiti atliekamojo meno užsiėmimai.

xRenginys vyks balandžio 10-12 dienomis.

xProjektas finansuojamas Švedijos Instituto, įgyvendinant Baltijos Jūros regiono bendradarbiavimo programą.

with the support of
Daugiau naujienų
Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku