Lygių galimybių plėtros centras

Forumas „ArtGora“: meno ir aktyvizmo sinergija

Menas neprivalo būti gražus, bet turi būti prasmingas?

Koks meno vaidmuo sprendžiant visuomenės problemas?

Menininkai ir kūrybinių industrijų atstovai iš Lietuvos, kaimynių Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos, rytų partnerystės šalių Ukrainos ir Gruzijos bei Vokietijos bursis mūsų ir tarptautinių partnerių organizuojamame dviejų dienų renginyje Rygoje „ArtGora”.

Šios dvi dienos dalyviams suteiks galimybę ne tik dalintis motyvuojančiomis patirtimis, pristatyti savo unikalius darbus bei veiklą, siunčiančius žinutę visuomenei apie lyčių lygybę ir susijusias problemas, bet ir skatins įsitraukti į daugialypę tarptautinę partnerystę, kartu kuriant ir įgyvendinant naujas idėjas.

xForumas „ArtGora” – tai meno ir kūrybos užtaisas. Viso renginio metu vyks įvairios dirbtuvės, stand-up’ai, muzikos, poezijos bei kiti atliekamojo meno užsiėmimai.

xRenginys vyks balandžio 10-12 dienomis.

xProjektas finansuojamas Švedijos Instituto, įgyvendinant Baltijos Jūros regiono bendradarbiavimo programą.

with the support of
Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku