Lygių galimybių plėtros centras

Kvietimas į protmūšį „Istorija kitaip: ko nežinai apie moteris?“

Suskaičiuok, kiek žinai moterų, kūrusių Lietuvos valstybę? Kapitonių, šnipių, knygnešių, išradėjų, akrobačių, revoliucionierių, čempionių? Vieną, dvi, tris? Daugiau?

Taigi čiupk mamą, draugą, senelį, kaimynę, kolegą, ateik gegužės 9 dieną, 18:00, į restobarą „Kablys” ir užsikabliuok istorijomis apie kiečiausias Lietuvos moteris.

Dalyvavimas nemokamas. Laimėtojų lauks rėmėjų leidyklų „Vaga” ir „Dvi tylos”, taip pat ETNO arbatos įsteigti prizai bei pagrinidinis prizas – kelialapis visai komandai į ekskursiją „(Ne)pamirštos Vilniaus moterys”, kurią rengia „Idėjų karalystė”, entuziastingų Vilniaus miesto gidžių Rūtos ir Elenos duetas.

Registruok komandą čia.

Vietų skaičius ribotas. Komandos narių skaičius – nuo 3 iki 6 asmenų.

—-

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Projektas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti: www.lietuva100.lt

Untitled design
atkurtailietuvai100-vertikalus-logo-tamsus-rgb
Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku