Lygių galimybių plėtros centras

Lietuvoje vyko forumas „Įgalinimas per dalijimąsi”

Š.m. rugsėjo 15-18 dienomis Vilniuje vyko Lygių galimybių plėtros centro organizuojamas tarptautinis forumas, sutelkęs Gruzijos, Palestinos, Lietuvos moteris ir suteikęs progą apsikeisti ekonominio ir socialinio moterų įgalinimo patirtimis, siekiant įveikti (po)konfliktinių situacijų pasekmes bei plačiau informuoti Lietuvos visuomenę apie moterų padėtį krizių sekinamose šalyse.

Forumo dalyvės dalinosi sėkmės ir išlikimo istorijomis, aptarė patiriamus ekonominius, socialinius sunkumus ir politinius iššūkius, ieškojo sprendimų kylančioms problemoms. Viešnios lankėsi Lietuvos bendruomenėse, susitiko su nevyriausybinių organizacijų atstovais ir moterų teisių aktyvistėmis. Informacinius ir kūrybinius užsiėmimus vedė Lygių galimybių plėtros centro ekspertė Margarita Jankauskaitė, režisierė Aistė Ptakauskė ir nepriklausoma filmų kūrėja Aliaksandra Ihnatovich.

Forumas buvo organizuojamas vykdant Užsienio reikalų ministerijos finansuojamą Vystomojo bendradarbiavimo projektą „Įgalinimas per dalijimąsi: moterys (po)konfliktinėse situacijose”.

Daugiau naujienų
Untitled-design-1
VEIKIAM! Gebėjimų stiprinimo ir finansavimo programos pristatymas 

Birželio 12 d., trečiadienį, 13 val., kviečiame į nuotolinį programos VEIKIAM! pristatymą.

Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku