Lygių galimybių plėtros centras

ACCESSIBILITY TABLET MOBILE

Mes – Lietuvos moterų lobistinės organizacijos nariai

Lietuvos moterų lobistinė organizacija (LMLO) − tai didžiausia, aktyviausias Lietuvos moterų organizacijas vienijanti, skėtinė organizacija Lietuvoje. Jai priklauso ir Lygių galimybių plėtros centras. LMLO oficialiai įregistruota 2013 m. balandžio 15 dieną, tačiau jau nuo 2004 m. aktyviai veikia bendradarbiavimo sutarties pagrindu._x000D_

 

_x000D_
 _x000D_
_x000D_
Pagrindiniai LMLO nuostatai:_x000D_

    _x000D_

  • LMLO – tai demokratinė organizacija, kurios veikla nėra priklausoma nuo jokios politinės partijos ar religinės bendruomenės.
  • _x000D_

  • LMLO – organizacija, siekianti lyčių lygių galimybių užtikrinimo visose gyvenimo srityse.
  • _x000D_

  • LMLO savo veikla gina visų moterų grupių teises ir yra atvira visoms moterims bei moterų organizacijoms, nepriklausomai nuo jų tautybės, tikėjimo, įsitikinimų, sveikatos, seksualinės orientacijos, amžiaus ar rasės.
  • _x000D_

_x000D_
 

https://gap.lt/wp-content/uploads/2014/10/LMLO-PPT.pdf

 

 

Daugiau naujienų
Asociatyvi nuotrauka - drugys tarp lervų
gap.lt atsinaujino

Lygių galimybių plėtros centras pasitinka jus su atsinaujinusia www.gap.lt svetaine.  Naujas minimalistinis dizainas neapkraunantis vizualine informacija, stengiantis kuo aiškiau perteikt kas mes esame ir ką jūs čia galite surasti.

FB-post
Tarptautinė konferencija artėja – pasižymėkite datą!

Konferencija vyks hibridiniu būdu. Renginys vyks tik anglų kalba. Vietų skaičius renginio viduje gali būti ribojamas pagal numatomas Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas. Išsami konferencijos programa bus paskelbta vėliau.

seimos-darbo-balansas-konferencija
Kviečiame į tarptautinę konferenciją – „Šeimos ir darbo balansas: kodėl reikia jo siekti ir kaip tai užtikrinti”

Š. m. gegužės 31 d. Lygių galimybių plėtros centras kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba LR Seime organizuoja tarptautinę konferenciją „Šeimos ir darbo balansas: kodėl reikia jo siekti ir kaip tai užtikrinti”.

matomos-demesys-smurtui-pries-moteris-su-negalia
Startuojam! Matomos: dėmesys smurtui prieš moteris su negalia

Projekto tikslas – stabdyti smurtą dėl lyties prieš moteris su negalia ir vykdyti jo prevenciją.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku