Lygių galimybių plėtros centras

Mes – Lietuvos moterų lobistinės organizacijos nariai

Lietuvos moterų lobistinė organizacija (LMLO) − tai didžiausia, aktyviausias Lietuvos moterų organizacijas vienijanti, skėtinė organizacija Lietuvoje. Jai priklauso ir Lygių galimybių plėtros centras. LMLO oficialiai įregistruota 2013 m. balandžio 15 dieną, tačiau jau nuo 2004 m. aktyviai veikia bendradarbiavimo sutarties pagrindu.

 

Pagrindiniai LMLO nuostatai:

  • LMLO – tai demokratinė organizacija, kurios veikla nėra priklausoma nuo jokios politinės partijos ar religinės bendruomenės.
  • LMLO – organizacija, siekianti lyčių lygių galimybių užtikrinimo visose gyvenimo srityse.
  • LMLO savo veikla gina visų moterų grupių teises ir yra atvira visoms moterims bei moterų organizacijoms, nepriklausomai nuo jų tautybės, tikėjimo, įsitikinimų, sveikatos, seksualinės orientacijos, amžiaus ar rasės.

https://gap.lt/wp-content/uploads/2014/10/LMLO-PPT.pdf

Daugiau naujienų
Untitled-design-1
VEIKIAM! Gebėjimų stiprinimo ir finansavimo programos pristatymas 

Birželio 12 d., trečiadienį, 13 val., kviečiame į nuotolinį programos VEIKIAM! pristatymą.

Untitled-design-10
VEIKIAM! Smurto lyties pagrindu prevencijos programa

Stiprinti mažų ir regioninių NVO gebėjimus, vykdant prevenciją prieš smurtą lyties pagrindu. Palaikyti NVO, veikiančias Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tokiose srityse kaip smurto prevencija, nukentėjusiųjų apsauga ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

LSK nuotrauka
Feminizmas lengvai suprantama kalba

Pristatome pirmąjį leidinį Lietuvoje, kuris skleidžia feminizmą žmonėms su intelekto negalia!

Asociatyvi iliustracija
Smurtas artimoje aplinkoje: ko trūksta, kad moterys su negalia gautų tinkamą pagalbą

Pagalbą nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenis teikiančios įstaigos nėra tinkamai pasirengusios padėti moterims su negalia.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku