Lygių galimybių plėtros centras

Mes – Lietuvos moterų lobistinės organizacijos nariai

Lietuvos moterų lobistinė organizacija (LMLO) − tai didžiausia, aktyviausias Lietuvos moterų organizacijas vienijanti, skėtinė organizacija Lietuvoje. Jai priklauso ir Lygių galimybių plėtros centras. LMLO oficialiai įregistruota 2013 m. balandžio 15 dieną, tačiau jau nuo 2004 m. aktyviai veikia bendradarbiavimo sutarties pagrindu.

 

Pagrindiniai LMLO nuostatai:

  • LMLO – tai demokratinė organizacija, kurios veikla nėra priklausoma nuo jokios politinės partijos ar religinės bendruomenės.
  • LMLO – organizacija, siekianti lyčių lygių galimybių užtikrinimo visose gyvenimo srityse.
  • LMLO savo veikla gina visų moterų grupių teises ir yra atvira visoms moterims bei moterų organizacijoms, nepriklausomai nuo jų tautybės, tikėjimo, įsitikinimų, sveikatos, seksualinės orientacijos, amžiaus ar rasės.

https://gap.lt/wp-content/uploads/2014/10/LMLO-PPT.pdf

Daugiau naujienų
Irma-025073
Irma Zabulionytė: Noriu būti matoma ne dėl negalios

Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, jau mėnesį didelis plakatas skatina palaikyti moterų teises. Iš jo žvelgia Irma Zabulionytė – Panevėžio agentūros „SOS vaikai“ vadovė.

Asociatyvi iliustracija
Feminizmas tampa prieinamu

Pirmą kartą Lietuvoje platinamas feministinis diskursas, kuris pritaikytas plačiajai auditorijai. Pristatome jums naują leidinių ciklą - Feministinį gidą!

Nuotraukose Eglė Laurinaitytė. Fotografavo Joe Wood.
Stereotipus apie negalią keičianti tauragiškė Eglė: „Jei nesvajotume – negyventume“

Rinkiminių agitacijų šurmulyje į tauragiškius iš didžiulio stendo pažvelgė ir Eglė Laurinaitytė. Ši reklama nekviečia nei pirkti, nei balsuoti. Ji ragina drąsiai kalbėti apie skirtingas patirtis žmonių, kuriuos sutinki gatvėje, einančius tiltu ar parduotuvėje.

Bendradarbiavimas
Kreipimasis į kandidates(-us) į savivaldybių meres(-us)

Artėjant Lietuvos Respublikos savivaldybių rinkimams, mes kartu su Lietuvos moterų lobistinę organizacija (LMLO) kreipiamės į kandidatus/es, akcentuodamos su moterų ir vyrų nelygybe susijusias problemas, kurių sprendimas savivaldos lygiu pagerintų savivaldybių gyventojų gerovę.

Tinklalapyje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą jo veikimą bei tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra naudojami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, naudojami ir tiksliniai slapukai. Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu savo interneto naršyklės nustatymuose, ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje. View more
Sutinku